Čezproka - Vaše cestovní kancelář | Dovolená rychle

Služby

Snažíme se být víc než klasická cestovní kancelář a nabízet komplexní služby našim klientům. Každým rokem rozšiřujeme naší specializaci a nyní vám můžeme nabídnout všechny tyto služby a mnohem více:

Letenky

V tomto oboru se specializujeme hlavně na business travel. Potřebujete se rychle a bez dlouhých čekání dostat na své jednání? Pak vám můžeme pomoct díky našemu speciálně vytvořenému internímu systému.

Letenky umíme zařídit i pro jednotlivce a pokud tedy potřebujete jen několik letenek například pro svojí rodinu, určitě se o to postaráme.

Doprava

Máte například partu kamarádů, se kterou se chcete jet podívat na nějaký super fotbalový zápas v zahraničí, ale nevíte s jakou společností se vydat ani nemáte čas vyhledávat nejlepší cenu? Máme přehled o všech evropských dopravcích a mnoho partnerů po celém světě, díky čemu vám nabídneme to nejlepší řešení.

K dopravě pak patří i různé transfery. Potřebujete se dostat z letiště na hotel nebo z hotelu na schůzku? Pak se obraťte na nás.

Ubytování

K vyhledávání ubytování využíváme našich interních systémů a dobrého jména na cestovatelském trhu. To znamená, že pokud nemůžete najít ubytování podle vašich parametrů, s vysokou pravděpodobností takové ubytování najdeme. Je to především díky tomu, že prohledáváme rozsáhlejší databáze než jsou ty veřejné a ty nejlepší místa si schováváme pro naše věrné klienty.

Na míru

Specializací naší cestovní kanceláře Čezproka je připravování dovolené na míru pro náročnější klienty. Jedná se především o skupiny a jednotlivce, kteří mají větší nároky než nabízejí běžné katalogové zájezdy. Těm se pak snažíme nabídnout služby, které zajistí zájezd podle očekávání.

Podslužby

K našim zájezdům pak nabízíme mnoho různých doplňkových služeb. Například vám zařídíme transfery nebo speciální fakultativní výlety. Služeb je nespočet, proto se nebojte na nás obrátit i s největší drobností.

Firmy

Máte firmu, ať už větší nebo menší, a chcete pro své zaměstnance nějakou odměnu? Pak využijte našich voucherů a budou si moct vybrat dovolenou podle sebe. 

Máte různá jednání za hranicemi a potřebujete se dostat na místo čas a pohodlně? Vybereme nejvhodnější letenku, zařídíme transfer do vybraného hotelu a pokud třeba i místnost pro jednání.

Zkráceně, věnujeme se komplexním službám v oblasti business travel a zařídíme vše, co budete potřebovat.

Aerotaxi

Opravdovou specialitou pro náročnější klienty je využití služby aerotaxi. Jedná se o pronajmutí letadla, které s vámi poletí přesně kam a kdy potřebujete. Nemusíte se tedy vázat na časy na časy a různé opozdilce. Navíc můžete přistávat na menších letištích tedy klidně i blíže cílové destinaci.

O nás

Jsme česká cestovní kancelář působící na trhu již od roku 1994. Patříme mezi jedny z posledních malých "rodinných" cestovek, které mají takovéto dlouholeté zkušenosti. Za tu dobu jsme získali mnoho partnerů po celém světě, kteří nám pomáhají uspokojit potřeby našich klientů.

Naše hlavní zaměření je sestavování dovolené na míru, ale zabýváme se i mnoha dalšími službami. Naší snahou je nabízet komplexní cestovní služby jak skupinám tak jednotlivcům. Naši klienti s námi jezdí po celém světě a každoročně připravujeme nové zajímavé zájezdy.

Další weby

Web, na kterém se právě nacházíte, nepatří mezi jediné z našeho portfolia. Téměř pro každou destinaci máme vlastní web, který můžete navštívit a třeba i najít hledaný zájezd:

Destinace

Nabízíme destinace po celém světě, ať už se chcete podívat za poznáním, odpočinout si nebo si užít nezapomenutelný zážitek. Pořádáme organizované zájezdy i do méně běžných míst. Pro většinu zájezdů jsme schopni zajistit jak českou tak německou cestovní kancelář.

Seznam destiancí

Kontakt

Kdykoliv nás kontaktujte na email pavel@cezproka.cz

V případě potřeby jsme k dispozici v pracovní dny 8h - 21h na čísle +420 602 307 599